Bitmeyen Kavga 2017 İzle
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (15)
368 Görüntülenme

Bitmeyen Kavga 2017 İzle Filmini izle

Bitmeyen Kavga filminin konusu; 1930' lu yılların Kalifornia' sında, meyve bahçelerinde çalışan işçilerin, toprak sahiplerinin baskısına dayanamayarak bir araya gelip örgütlenmelerini içeriyor. Verdikleri mücadeleler ile, haklarını geri kazanma yollarını anlatan film, Amerika Birleşik Devletleri' nde başarıya ulaşmış gibi görünüyor. Fragmanlarını izlediğimiz filmde aksiyon dolu sahneler, yakılan evler ve sinirli köy halkı göze çarpıyor. Başrolümüz Mac McLeod karakterinin filmin ilerleyen zamanlarda baba olmasıyla daha dramatikleştirilen film, yakın zamanda Türkiye' de vizyona girecek.

Bitmeyen Kavga İzle

John Steinback’ in efsaneleşmiş romanının filmi olarak görülen ve romanı konu alan Bitmeyen Kavga filmi vizyona geliyor. James Franco yönetmenliğini yaptığı filmde başrolü kendisine ayırarak, filmin düzen ve olay örüntüsünü kendisi kurgulayacağa benziyor.
Ünlü oyuncu kadrosuyla gelen mükemmel dram filminin çekimleri bitmiş ve 17 Şubat 2017 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’ nde vizyona girmiştir. Ülkemize ne zaman geleceği tam olarak belirlenmeyen; bir başyapıttan kurgulanmış film, sinemaseverlerin ilgisini çekmekte.

Bitmeyen Kavga 2017 İzle

Bitmeyen Kavga filminin konusu; 1930′ lu yılların Kalifornia’ sında, meyve bahçelerinde çalışan işçilerin, toprak sahiplerinin baskısına dayanamayarak bir araya gelip örgütlenmelerini içeriyor. Verdikleri mücadeleler ile, haklarını geri kazanma yollarını anlatan film, Amerika Birleşik Devletleri’ nde başarıya ulaşmış gibi görünüyor. Fragmanlarını izlediğimiz filmde aksiyon dolu sahneler, yakılan evler ve sinirli köy halkı göze çarpıyor. Başrolümüz Mac McLeod karakterinin filmin ilerleyen zamanlarda baba olmasıyla daha dramatikleştirilen film, yakın zamanda Türkiye’ de vizyona girecek.

Matt Rager tarafından yazılan Bitmeyen Kavga filminin galası Venedik Film Festivalinde yapıldı. Oyuncu kadrosunda ise; James Franco; Mac McLeod rolüyle, Vincent D’ Onofrio; Al Anderson rolüyle, Robert Duvall; Bolton rolüyle, Ed Harris; Joy rolüyle, Bryan Cranston; Xerife rolüyle, Nat Wolff; Jim Nolan rolüyle ve John Savage; Dan rolüyle yerlerini almışlardır. Ayrıca; ünlü şarkıcı Selena Gomez de Lisa London karakterini canlandırarak, oyuncu kadrosunda yerini almıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bitmeyen Kavga 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?