Bezm-i Ezel izle Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,418 Görüntülenme

Bezm-i Ezel izle Tek Parça Filmini izle

fragman 2 3 4 Mango Netu

Bezm-i Ezel izle

Yönetmenliğini Aykut Can Demirel’in yapmış olduğu Bezm-i Ezel filmi 21 Temmuz 2017 tarihinde seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Korku türünde izleyicilerinin karşısına çıkacak olan filmin Senaryosunu ise Oğuz Tosun yazmıştır.

2017 senesinin en iddialı yerli yapımları arasında yer alan filmin konusunda Mustafa ve Yasemin adında iki kişinin yaşadıkları anlatılmaktadır. Mustafa ve Yasemin farklı farklı dinlere inansa da birlikte olmayı ve mutlu bir şekilde yaşamayı başarmış bir çifttir. Çiftin hayatı sakin bir şekilde devam ederken Yasemin gecenin birinde bir kabus görür. Gördüğü kabus sonrasında değişik paranormal olaylar yaşamaya başlayan Yasemin bu durumu Mustafa’ya anlatır.

Mustafa bu olayları önemsemese de Yasemin kilise papazından yardım ister. Kilise papazından da yardım bulamayan Yasemin en sonunda Mansur adlı bir hoca ile karşılaşır. Mansur Hoca Yaseminin problemini çözmek için çeşitli yollara başvurur. Yasemin’e çok tehlikeli olan bir cin kabilesi musallat olmuştur. Bu cinler Yasemine babası İshak yüzünden musallat olmuştur. Yaseminin başında ki bu tehlikeyi çözmek için babası İshak’ın sırrı çözülmelidir. Yasemin kendi hayatı için mücadele etmeye başlar bu arada Mansur Hoca da Yasemini korumak için bazı sırları açığa kavuşturmaktadır.

Bezm-i Ezel Full Hd izle

Buğrahan Kirişoğlu, Ebru Eker, Berkan Tutu ve Hakan Tutu gibi isimlerin yer aldığı Bezm-i Ezel filminin yapımcılığını ise Arı Kovanı Prodüksiyon üstlenmiştir. Filmin dağıtımcılığını ise MC Film yapmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bezm-i Ezel izle Tek Parça" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?