Beyond The Clouds izle Türkçe Dublaj 720p
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (143)
2,931 Görüntülenme

Beyond The Clouds izle Türkçe Dublaj 720p Filmini izle

Beyond The Clouds direk full hd izle, Beyond The Clouds izle tek part 1080p,Bir Hindistan yapımı olan Beyond The Clouds, temelde bir uyuşturucu kaçakçılığı üzerine gelişen olayları ele almaktadır. Amir, Mumbaili bir uyuşturucu kaçakçısı olarak karşımıza çıkıyor. Amir ile kardeşi Tara’nın yolları ise bir uyuşturucu operasyonu gerçekleştiren polislerden kaçarken kesişmektedir. Amir, polis baskınından sonra geçmişe sığınarak bir iç yolculuğa doğru adım atmaktadır. Kardeşi Tara ise polis ile anlaşarak kardeşi yerine hapse girmeyi tercih edecektir. Bu olaylar silsilesi içerisinde kardeşler için bir şans doğmakta ve oldukça şaşırtıcı olaylar gelişmektedir


Beyond The Clouds İzle

Beyond The Clouds direk full hd izle, Beyond The Clouds izle tek part 1080p,Bir Hindistan yapımı olan Beyond The Clouds, temelde bir uyuşturucu kaçakçılığı üzerine gelişen olayları ele almaktadır. Amir, Mumbaili bir uyuşturucu kaçakçısı olarak karşımıza çıkıyor. Amir ile kardeşi Tara’nın yolları ise bir uyuşturucu operasyonu gerçekleştiren polislerden kaçarken kesişmektedir. Amir, polis baskınından sonra geçmişe sığınarak bir iç yolculuğa doğru adım atmaktadır. Kardeşi Tara ise polis ile anlaşarak kardeşi yerine hapse girmeyi tercih edecektir. Bu olaylar silsilesi içerisinde kardeşler için bir şans doğmakta ve oldukça şaşırtıcı olaylar gelişmektedir.

Beyond The Clouds Direk İzle

Hapse giren Tara ile hapisteki diğer mahkûmlar çeşitli zorluklarla karşılaşırken aslında ortaya çıkan tüm zorlukların kendilerine kurulmuş olan bir komplo olduğunu anlamakta zorluk çekeceklerdir. Bunun yanında hapse kendisi için girmiş olan kardeşinin hangi zorluklarla mücadele ettiğinden haberdar olamayan Amir ise kardeşi için bir şeyler yapmak zorundadır. Kolluk kuvvetleri ile hapishane arasında mekik dokumaya başlayan Amir gizli bir kılığa bürünmekte ve oldukça çarpıcı olaylar ortaya çıkmaktadır. Tüm operasyon, Tara’nın hapse girmesi ve diğer olayların arkasında, aslında çok daha derin ve gizli olgular bulunmaktadır. 2017 yapımı film olan Beyond The Clouds, dram ve aile türünde bir Bollywood kült filmi niteliğini taşıyor. IMDb puanı da oldukça yüksek olan ve kullanıcı oyları ile yükselmeye devam eden film, ülkemizde de büyük bir beğeni ile karşılanmakta ve izlenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?