Beyaz Kral İzle Tek Parça 1080p Seyret
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (57)
1,007 Görüntülenme

Beyaz Kral İzle Tek Parça 1080p Seyret Filmini izle

Yönetmenliğini Alex Helfrecht ve Jörg Tittel ve senaristliğini yine aynı değerli isimlerin bulunduğu bir yapıttır. Film Djata ve annesiniz zor ve kaçak hayatını anlatmaktadır. Djitanın babası hainlik suçu ile hapse girer. Artık Djata ve annesinin zor günleri böylece başlamak üzeredir. Djata’nın babası hapse girince Djata ve annesi artık çevreleri tarafından dışlanamaya başlamışlardı. Artık hayatta kalmak için sürekli kaçmak zorunda kalmışlardı. Hiç kimse onları kabul etmiyor ve sürekli dışlıyorlardı. En yakındakiler, akrabaları dâhil kimse onlara sahip çıkmıyor üstüne üstük bir de onlara saldırıyorlardı. Hiç bir yerde barınamıyor ve sürekli her yerden dışlanıyorlardı. Bunların hepsin sebebi Djata’nın Babası’nın isyancılık suçu ile suçlanmasıydı. Hâlbuki babası da bir iftira sonucu hapse girmişti.

The Whıte Kıng Trailer (2016) Dystopian Drama | izlesene.com

Beyaz Kral direk izle, Beyaz Kral full izle, Yönetmenliğini Alex Helfrecht ve Jörg Tittel ve senaristliğini yine aynı değerli isimlerin bulunduğu bir yapıttır. Film Djata ve annesiniz zor ve kaçak hayatını anlatmaktadır. Djitanın babası hainlik suçu ile hapse girer. Artık Djata ve annesinin zor günleri böylece başlamak üzeredir. Djata’nın babası hapse girince Djata ve annesi artık çevreleri tarafından dışlanamaya başlamışlardı. Artık hayatta kalmak için sürekli kaçmak zorunda kalmışlardı. Hiç kimse onları kabul etmiyor ve sürekli dışlıyorlardı. En yakındakiler, akrabaları dâhil kimse onlara sahip çıkmıyor üstüne üstük bir de onlara saldırıyorlardı. Hiç bir yerde barınamıyor ve sürekli her yerden dışlanıyorlardı. Bunların hepsin sebebi Djata’nın Babası’nın isyancılık suçu ile suçlanmasıydı. Hâlbuki babası da bir iftira sonucu hapse girmişti.

2016 Almanya, İngiltere, İsveç, Macaristan gibi ülkelere ev sahipliği yapmış olan yapıt o ülkelerde ki güzellikleri de izleyicilerinin ayaklarına getiriyorlardı.
Film karşımıza bilim, kurgu, dram gibi konuları işleyerek çıkmıştır. Beyaz Kral adlı eser bir annenin ve kızın ne tür zorluklar karşısında direnmek zorunda kaldıklarını işleyen dramatik ağırlıklı bir yapıttır.

Beyaz Kral adlı yapıtın oyuncuları Olivia Williams, Jonathan Pryce, Fiona Shaw, Greta Shaw, Greta Scacchi, Olafur Olafsson gibi değerli oyunculardır. Yönetmen Alex Helfrecht Battle for Britain, Testudo, Ricky Rouse Has a Gun gibi değerli eserler vermiştir. Beyaz Kral da bu eserlerden biridir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?