Berzah: Cin Alemi Tek Parça izle

Üzgünüz, henüz video eklenmedi.
132
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 17 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

Berzah: Cin Alemi izle

Asosyal ve piskolojik sorunları olan genç Mete, oldukça zorlu zamanlar geçirmektedir. Bu içinde bulunduğu durum onu uçuruma doğru sürüklemekte ancak onun elinden hiçbir şey gelmemektedir. Ayrıca bu talihsiz gence ruhlar da musallat olmuştur. Bundan yıllar önce annesi evinde yaşayan geçimsizlikleri gidermek amacıyla yaptırdığı büyü ailenin bütün bireylerini olumsuz yönde etkilemiştir. Geçmişte yapılan hatalar Mete’nin de hayatını karartacak ve içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Bakalım bu bahtsız genç ne gibi durumlar ile karşı karşıya kalacaktır. Geçtiğimiz yıl korku türündeki filmler için oldukça iyi bir sezondu diyebiliriz. Bakalım aynı başarı bu senede tekrar edebilecek mi?

Berzah: Cin Alemi izle Full HD

Filmin oyuncu ekibi Kemal Burak Alper, Ufuk Kaplan, Berna Üçkaleler, Oğuz Okul, Nilüfer Aydan, Alp Akar, Ediz Tolgahan Karabağ ve Serhat Barış gibi sinema sektöründe yıllarca görev almış birçok isimden oluşmaktadır. Senaryo ise Harun Baran ve Demir Baran Kutlu’nun eseri olmaktadır.
Berzah: Cin Alemi filmini ve diğer türlerdeki birçok yapım, sitemizde full hd kalitede mevcuttur. İyi seyirler dileriz.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri