Berlin Seks izle Erotik Film

503
 
 
1
0

Ekleyen / 05 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


Sonia öğrencilik hayatında başarılı ve hırslı bir kişilik olmasına karşın onun da hayattan bazı beklentilerinin olması sebebi ile birlikte yaşamış olduğu erkek arkadaşından çılgınca fikirler ile birlikte olmak ve de onunla yaşamamış olduğu özel anlarını da ölümsüzleştirmek adına kayıt altına almaktadır. Bu çılgın birlikteliklerin olduğu kamera günden güne daha farklı şeyleri çekmesi ile de daha değerli bir hale gelmeye başlamıştır. Sonia dışarıdan bakıldığında çalışkan ve zeki bir kız izleniminde olan kendi halinde bir kız gibi görülmesine karşın aslında içinde yaşatmış olduğu çılgınca fantezilerini yaşayabilmek için çıldırmakta olan azgın mı azgın bir kişiliktir. Bu kamera onun yaşamındaki diğer tarafı yansıtabilen tek şahit olmasından dolayı onu canı pahasına korumak ister. Fakat bir gün erkek arkadaşı paraya olan düşkünlüğü sebebi işe gözüne kestirmiş olduğu kamerayı yok pahasına satar. Ve içinde yer alan o değerli kaseti de çıkartmayı unutur.
Bu kaset için bir çok tehlikeyi göze almayı düşünen Sonia için artık yaşam daha zor bir hale gelecektir İnternet sitelerinden an ve an onun videolarının yayınlandığı ve de her kesin onunla bu tarz birliktelik için yanına yaklaştığı bu kız yaşamına karşı farklı bir pencere açar ve artık o eski çalışkan öğrenci olmaktan çıkmış ve erkelere karşı bir oyuncak misalinde hayatına devem etmeye başlamıştır.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri