The Hitman’s Bodyguard izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (125)
1,526 Görüntülenme

The Hitman’s Bodyguard izle Filmini izle

(2018-ABD)
Yönetmen koltuğuna Patrick Hughes oturunca komedi ve aksiyon türleri filmlerde aranmaya başlar. Bu filmde de Hughes, topladığı olağanüstü kadrosuyla izleyiciye yine kaliteli bir komedi filmi sunmuş. 18 Ağustos 2017’de vizyona girecek olan Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin başrolünde Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Salma Hayek, Elodie Yung, Richard E. Grant, Sam Hazeldine ve Joaquim de Almeia yer almakta. Senaristliğini Tom O’Connor’ın, yapımcılığını Mark Gill, John Thompson, Les Weldon, Matheww O’Toole ve Avi Lerner’in ortak üstlendiği Belalı Tanık aynı zamanda afişi ile de 1992 filmi The Bodyguard’a gönderme yapmış. 1 saat 58 dakikalık filmde de birçok komedi unsuru bulunmakta.
1 2 3 4 5 6

The Hitman’s Bodyguard izle

Yönetmen koltuğuna Patrick Hughes oturunca komedi ve aksiyon türleri filmlerde aranmaya başlar. Bu filmde de Hughes, topladığı olağanüstü kadrosuyla izleyiciye yine kaliteli bir komedi filmi sunmuş. 18 Ağustos 2018’de vizyona girecek olan Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin başrolünde Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Salma Hayek, Elodie Yung, Richard E. Grant, Sam Hazeldine ve Joaquim de Almeia yer almakta. Senaristliğini Tom O’Connor’ın, yapımcılığını Mark Gill, John Thompson, Les Weldon, Matheww O’Toole ve Avi Lerner’in ortak üstlendiği Belalı Tanık aynı zamanda afişi ile de 1992 filmi The Bodyguard’a gönderme yapmış. 1 saat 58 dakikalık filmde de birçok komedi unsuru bulunmakta.

The Hitman’s Bodyguard izle

Düyadaki en başarılı güvenlik görevlisi olan Michael Bryce yeni bir müşteri bulur. Bu aldığı iş ise daha öncekilere hiç benzememektedir. Bu müşteri de Uluslararası Adalet Divanı’nda yargılanacak bir tetikçiden başka biri değildir. Aynı zamanda da eski düşmanı olan Darius Kincaid ile aynı kişidir. Bu ikili, birbirlerinin hayata bakış açıları ve kişiliklerini bir yana koyup mahkemeye sağ sağlim çıkmak için güçlerini birleştirirler.

Bu yüzden Londra’da başlayan bu zoraki yolculuk, Lahey’de gerçekleşecek olan Uluslararası Adalet Divanı’nda son bulacaktır. Bunun için canını dişine takan Michael, bu görevi tamamen başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışır çünkü tetişçiyi de susturmak isteyen bir diktatör peşlerindedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Hitman’s Bodyguard izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?