Bekar Bekir 2017 İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (558)
5,678 Görüntülenme

Bekar Bekir 2017 İzle Filmini izle

Bekar Bekir filminin konusuna baktığımızda, 32 yaşında halen bekar olan Bekir' in evlenmek için, bir eş arayışını görüyoruz. Aldığı kitaplarla, nasıl kız arkadaş edinebileceğini düşünen Bekir ne yapsa da kendine bir eş bulamaz. Metro' da kendini tanıtır, sonraki durakta iner ancak kimse onunla tanışmak için metrodan inmez. Artık son çare olarak, mahalleli arasında para toplar ve Bekir' i yeni insanlarla tanışmak için bir otele gönderir. Bekir lüks otele gitse de, yine tanışacak birini bulamaz. Ancak Bekar Bekir' i bir macera bekliyordur.

Bekar Bekir İzle

Başarılı yönetmen Serdar Işık’ ın yönetmen koltuğuna oturduğu komedi tarzındaki türk filmi olan Bekar Bekir‘ in vizyon tarihi ve konusu belli oldu. Çekimlerinin tamamının Türkiye’ de yapılması planan Bekar Bekir filminin vizyon tarihi, 1 Eylül 2017 olarak kararlaştırıldı.
Bu sene içerisinde vizyona girecek, çok fazla türk komedi filmi bulunmasına rağmen, Bekar Bekir günümüzdeki sorunlardan bahsettiği ve bunu Bekir’ in şansızlıkları ve saf karakteriyle komedi haline getirdiği için, gişe başarısının daha fazla olacağını düşünüyoruz.

Bekar Bekir 2017 İzle

Bekar Bekir filminin konusuna baktığımızda, 32 yaşında halen bekar olan Bekir’ in evlenmek için, bir eş arayışını görüyoruz. Aldığı kitaplarla, nasıl kız arkadaş edinebileceğini düşünen Bekir ne yapsa da kendine bir eş bulamaz. Metro’ da kendini tanıtır, sonraki durakta iner ancak kimse onunla tanışmak için metrodan inmez. Artık son çare olarak, mahalleli arasında para toplar ve Bekir’ i yeni insanlarla tanışmak için bir otele gönderir. Bekir lüks otele gitse de, yine tanışacak birini bulamaz. Ancak Bekar Bekir’ i bir macera bekliyordur.

Bektaş Doğan’ ın Bekar Bekir karakteriyle başrol koltuğuna oturmasının ardından, başarılı sanatçı İrem Derici de oyuncu kadrosunda yerini aldı. Bekar Bekir filminde karşılaşacağımız diğer isimler ise, Burçin Bildik, Billur Yılmaz, Mevlüt Acaroğlu, Merve Sarıtaş olarak belirlendi. Filmin senaristliğini ise, Baykut Badem üstlenmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bekar Bekir 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?