Beceriksiz Katil izle Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (167)
1,195 Görüntülenme

Beceriksiz Katil izle Tek Parça

Beceriksiz katil izle, Beceriksiz katil hd izle, komedi severlerin büyük bir zevk ile izleyecekleri dev eserler arasında yerini almayı başaran bu muhteşem komedi filmi izleyenlerin kahkaha tufanına tutacaktır. Filmde yer alan muhteşem ve de işinde başarılı oyuncu kadrosu filmin daha şimdiden büyük bir ilgi ile karşı karşıya gelmesini sağlamamış ve de büyük bir beklenti ile vizyon tarihinin açıklanacağı gün için sabırsızlanmaktadırlar. Filmde yer alan Şener ve Sarı adında iki birbirini seven ve de kardeş gibi olmuş iki arkadaşın başından geçenler konu alınmıştır

Reklamı Geç
60


Beceriksiz katil izle, Beceriksiz katil hd izle, komedi severlerin büyük bir zevk ile izleyecekleri dev eserler arasında yerini almayı başaran bu muhteşem komedi filmi izleyenlerin kahkaha tufanına tutacaktır. Filmde yer alan muhteşem ve de işinde başarılı oyuncu kadrosu filmin daha şimdiden büyük bir ilgi ile karşı karşıya gelmesini sağlamamış ve de büyük bir beklenti ile vizyon tarihinin açıklanacağı gün için sabırsızlanmaktadırlar. Filmde yer alan Şener ve Sarı adında iki birbirini seven ve de kardeş gibi olmuş iki arkadaşın başından geçenler konu alınmıştır. Bu iki yakın dost küçük yaşlarından itibaren yan yana diz dize büyümüşler ve de birbirlerine yoldaş olmuşlardır. Sarı uzun yıllar önce ailesini kaybetmiştir. Bu sebepten dolayı da tüm sevgisini arkadaşı Şener’e vermiştir. Şener’de Sarı’ya karşı aynı şekilde bir bağ ile bağlıdır. Aralarında hiçbir şekilde bir problem yaşamadan uzun yıllar birlikte olmuşlardır.

Sarı her zaman kendi başına işler yaparak başını belaya sokmaya seven bir insan olarak yaşamını sürdürürken Şener’de bir şekilde kendisini borç batağına saplamaktan sıkılmamaktadır. Sarı kısa süre önce tanıdığı bir kız arkadaşı ile de evlenince Şener yalnız kalır ve artık yaşamında farklılıklar aramaya koyulur. Hem borçlarını kapatmak hem de yaşamına farklılıklar katmak isteyen kahramanımız Beceriksiz Katil isimli bu komedi filminde başına birçok komik olaylar ile birlikte yaşamına bir yön verme çabası içine girmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Beceriksiz Katil izle Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?