Balık Hikayesi izle Türkçe Dublaj Full HD
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (123)
7.4 IMDB Puanı 2,325 Görüntülenme

Balık Hikayesi izle Türkçe Dublaj Full HD Filmini izle

Balık Hikayesi direk izle, Balık Hikayesi Full izle, Balık Hikayesi filmi 2017 yılının oldukça fazla ilgi gören filmlerinin arasında yerini almaktadır. Aile, aksiyon ve macera ögelerine oldukça fazla yer verilmekte olan bu fantastik filmde anlatılan konu da oldukça fazla ilgi çekmektedir. Oldukça yakın arkadaşlar olan Fly, Stella ve Chuck birbirleriyle iyi anlaşan üç dosttur. Okulla beraber bir gün bir göl kenarında kamp yapmaya karar verirler. Bu kamp esnasında balık tutacak, ateş yakacak, çeşitli oyunlar oynayacak ve keyifli vakit geçireceklerdir. Kamp etrafında dolaşmaya çıkan bu üç kafadar, çılgınca deneyler yapmakta olan bir profesörün evini keşfetmişlerdir. Meraklarına yenilerek içeriye giren arkadaşlar, hızlıca evi araştırmaya başlarlar. Birçok farklı iksirin bulunduğu bu evde, meraklı arkadaşlardan biri olan Stella, iksirlerden bir tanesini içmiştir. İçtikten hemen sonra bir balığa dönüşen Stella'yı gören arkadaşları şok içerisinde kalırlar. Stella'yı kurtarmak için Fly ve Chuck da bu iksirden içmeye karar verir. Arkadaşlarını kurtarmak için ise sadece 48 saatleri vardır. Zira 48 saat içerisinde hepsi beraber bu iksiri tekrar içmezlerse sonsuza dek balık olarak kalacaklardır.


Balık Hikayesi direk izle, Balık Hikayesi Full izle, Balık Hikayesi filmi 2017 yılının oldukça fazla ilgi gören filmlerinin arasında yerini almaktadır. Aile, aksiyon ve macera ögelerine oldukça fazla yer verilmekte olan bu fantastik filmde anlatılan konu da oldukça fazla ilgi çekmektedir. Oldukça yakın arkadaşlar olan Fly, Stella ve Chuck birbirleriyle iyi anlaşan üç dosttur. Okulla beraber bir gün bir göl kenarında kamp yapmaya karar verirler. Bu kamp esnasında balık tutacak, ateş yakacak, çeşitli oyunlar oynayacak ve keyifli vakit geçireceklerdir. Kamp etrafında dolaşmaya çıkan bu üç kafadar, çılgınca deneyler yapmakta olan bir profesörün evini keşfetmişlerdir. Meraklarına yenilerek içeriye giren arkadaşlar, hızlıca evi araştırmaya başlarlar. Birçok farklı iksirin bulunduğu bu evde, meraklı arkadaşlardan biri olan Stella, iksirlerden bir tanesini içmiştir. İçtikten hemen sonra bir balığa dönüşen Stella’yı gören arkadaşları şok içerisinde kalırlar. Stella’yı kurtarmak için Fly ve Chuck da bu iksirden içmeye karar verir. Arkadaşlarını kurtarmak için ise sadece 48 saatleri vardır. Zira 48 saat içerisinde hepsi beraber bu iksiri tekrar içmezlerse sonsuza dek balık olarak kalacaklardır.
Balık Hikayesi filmi izleyenlere heyecanlı, maceralı ve oldukça ilginç bir konu ile sunulurken aynı zamanda yönetmeni ve oyuncu kadrosunun ilgi çekmesi ile de göz önüne çıkmaktadır. Filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen Charlie Vaughn üstlenirken, oyuncu kadrosunda Martin Klebba, Robert Carradine, Lexi Giovagnoli, Christian Brunetti, Morgan Gullett gibi oldukça ünlü isimler yer almaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Fish Tale

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?