Bahtiyar Bahtıkara 2017 İzle
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (536)
5,231 Görüntülenme

Bahtiyar Bahtıkara 2017 İzle Filmini izle

Bahtiyar Bahtıkara filminde, başrol olarak Kadir Çöpdemir' in; Bahtiyar Hoca karakterini canlandırmasıyla, karakterin başından geçen olaylar konu alınmıştır. Annesinin bazı hataları ve söylmemesi gereken şeyleri söylemesi yüzünden tam 36 kere evlenmenin kıyısından dönen Bahtiyar, bütün her şeye dur deyip evlenecektir. Yeğenlerinin açtıkları sorunlara ve ona kaderinin bu olduğunu söyleyenlere inat, Bahtiyar köye henüz yeni taşınmış ve iki başarısız evlilik geçirmiş, kendisi gibi birisine vurulmuştur. Köye yeni taşınan kişi Dul Pakize' dir annesi bu şekilde olmasını istemiyordur. Bütün sorunlara rağmen Bahtiyar, Pakize ile evlenebilecek midir?

Ergin Yılmazer tarafından ustalıkla yönetilen Bahtiyar Bahtıkara filminin vizyon tarihi ve konusu belli oldu. Ünlü oyuncuların filmde yer aldığı oyuncu kadrosunda, bir çok program sunmuş, başarılı oyuncu Kadir Çöpdemir de bulunuyor.19 Mayıs 2017 tarihinde, komedi türünde yayınlanacak olan filmin fragmanında, genellikle komedi, dram ve romantik türü anlaşılsa da, Bahtiyar Bahtıkara film ekibi şanslarını komedi türünde denemek istemişler gibi görünüyor.

Bahtiyar Bahtıkara 2017 İzle

Bahtiyar Bahtıkara filminde, başrol olarak Kadir Çöpdemir’ in; Bahtiyar Hoca karakterini canlandırmasıyla, karakterin başından geçen olaylar konu alınmıştır. Annesinin bazı hataları ve söylmemesi gereken şeyleri söylemesi yüzünden tam 36 kere evlenmenin kıyısından dönen Bahtiyar, bütün her şeye dur deyip evlenecektir. Yeğenlerinin açtıkları sorunlara ve ona kaderinin bu olduğunu söyleyenlere inat, Bahtiyar köye henüz yeni taşınmış ve iki başarısız evlilik geçirmiş, kendisi gibi birisine vurulmuştur. Köye yeni taşınan kişi Dul Pakize’ dir annesi bu şekilde olmasını istemiyordur. Bütün sorunlara rağmen Bahtiyar, Pakize ile evlenebilecek midir?

Yeşim Salkım’ ın Pakize karakterini canlandırmasıyla, Kadir Çöpdemir’ le başrolü paylaşması kararı olağandı ve Bahtiyar Bahtıkara çekimlerinin en başında kararlaştırıldı. Metin Zakoğlu, Nedim Saban, Ferdi Sancar, Duygu Çelebi, Mustafa Şen oyuncu kadrosunda yerlerini almışlardır. Ayrıca yılların eskitemediği başarılı oyuncu, Gülnihal Demir, Bahtiyar’ ın annesi olarak filmde yer alacaktır. 19 Mayıs 2017 tarihinde Komedi türünde vizyona girecek film için, daha şimdiden ilgi büyük.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bahtiyar Bahtıkara 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?