Bad Genius İzle Sansürsüz Full HD Tek Part
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (90)
1,675 Görüntülenme

Bad Genius İzle Sansürsüz Full HD Tek Part Filmini izle

Bad Genius izle direk izle, Bad Genius izle Full izle Kopya sistemini inanılmaz bir şekilde geliştirmiş olan bir sınıf arkadaşı olan bir ekip kişilerin özelliklerine göre bu kopyaları verebilen oldukça başarılı ve çalışkan olan Lynn piyano çalmayı bilen arkadaşlarına parmak uçlarını sıraya vurma ritmine göre kopya vermektedir.Saçıyla oynaması, omuzunu kaşıması ve bunun gibi şifrelemelerle anlaşabildiği arkadaşına da bu şekilde şifreleme yaparak kopya verir. Bunun gibi birçok arkadaşına anlayabilecekleri bir şekilde, kopya vermektedir. Lynn’ın önüne kaçıramayacağı bir fırsat çıkar ve buraya sınava gider. Bu sınavın aynısı Tayland’da da yapılacaktır.


Bad Genius izle direk izle, Bad Genius izle Full izle Kopya sistemini inanılmaz bir şekilde geliştirmiş olan bir sınıf arkadaşı olan bir ekip kişilerin özelliklerine göre bu kopyaları verebilen oldukça başarılı ve çalışkan olan Lynn piyano çalmayı bilen arkadaşlarına parmak uçlarını sıraya vurma ritmine göre kopya vermektedir.Saçıyla oynaması, omuzunu kaşıması ve bunun gibi şifrelemelerle anlaşabildiği arkadaşına da bu şekilde şifreleme yaparak kopya verir. Bunun gibi birçok arkadaşına anlayabilecekleri bir şekilde, kopya vermektedir. Lynn’ın önüne kaçıramayacağı bir fırsat çıkar ve buraya sınava gider. Bu sınavın aynısı Tayland’da da yapılacaktır. Lynn bu sınavın cevaplarını Tayland’da ki arkadaşlarına vererek yüksek miktarda para kazanabilecektir. bu sınavın sorularını Tayland’da ki sınav saatinden önce yetiştirmeleri gerektiğinden dolayı da büyük bir gerilim yaşanmakta ve bu gerilim büyük bir heyecana sebebiyet vermektedir. Zengin çocuklarına da bu cevapları satarak büyük paralar kazanabilecekler ve uluslararası üniversite giriş sınavı olarak yapılacak bu sınavdan başarılı olmaları gerekecektir. Eğitim sisteminin eşitsizliklerine ve sistemdeki eksikliklere büyük bir eleştiri yapan bu filmin kesinlikle izlemelisiniz.
2017 yapımı olan bu gerilim filmi Tayland’da yapılmıştır. 130 dakika boyunca gerilime doyacağımız bu film oldukça güzel bir seyir zevki sunacaktır. İzleyenlerinden oldukça fazla beğeni almış olan bu filmin yönetmenliğini Nattawut Poonpiriya yapmaktadır. Chutimon Chuengcharoensukying, Eisaya Hosuwan, Teeradon Supapunpinyo, Chanon Santinatornkul, Thaneth Warakulnukroh oyuncuların oynadığı bu filmin senaristliğini de yönetmen yapmıştır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Bad Genius İzle Sansürsüz Full HD Tek Part" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?