Babamın Kanatları izle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
490 Görüntülenme

Babamın Kanatları izle Full HD


Reklamı Geç
60

Babamın Kanatları izle

2 Aralık 2016’da vizyona giren Babamın Kanatları, dram türünden hoşlanan izleyicilerimiz için oldukça uygun bir seçenek olacaktır. Kıvanç Sezer’in yönettiği film, 1 saat 41 dakika gibi oldukça uzun bir süreye sahiptir. Ayrıca IMDB bu projeye 6.7 gibi orta seviyenin oldukça üzerinde bir değer vermiştir.

 

 

Yıllarca inşaatlarda çalışarak geçimini sağlamaya çalışan İbrahim, oldukça ciddi bir hastalığa kapıldığını öğrenmiştir. Kendi sağlığından çok bakmakla yükümlü olduğu ailesini düşünen fedakar adam, bu hastalık sebebi ile ölürse ailesine bir güvence bırakmak istemektedir. İbrahim’in Yusuf adında bir yeğenide vardır. Öldükten sonra ailesini emanet edebileceği tek kişi olan yeğeni vurdumduymaz ve sorumsuz bir genç olduğu için ona da pek güvenmemektedir. Bakalım bu fedakar baba ne gibi durumlar ile karşılaşacaktır?

Filmin oyuncu ekibinde Menderes Samancılar, Musab Ekici, Kübra Kip, Tansel Öngel, Mustafa Kırantepe, Sarp Aydınoğlu, Cüneyt Yalaz, Güllü Özalp Ulusoy, Ali Haydar Çataltepe, Kerem Karaboğa, Onur Yalçınkaya, Rojhat Ulusoy, Engin Emre Değer, Pınar Demir, Nudem Elçi, Başak Sezer, Özcan Özgür, Onur Berk Arslanoğlu, Nagihan Gürkan, Simel Aksünger, Serkan Durak, Yasin Doğan, Deniz Özdemir, Nihat Nadi Ülger, Adil Bozkır ve İbrahim Emin Ege gibi tecrübeli isimler yer almaktadır. Senaryo ise Kıvanç Sezer’in eseridir.

Babamın Kanatları izle

Babamın Kanatları filmini ve diğer türlerdeki birçok yapımı sitemizin arşivinde full hd ve tek part olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Babamın Kanatları izle Full HD" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?