Reklamı Geç
60


Avatar 2 izle

İzleyicileri ekrana kilitleyen Avatar filminin ikinci yani Avatar 2 çıkıyor. Vizyona girdiği andan itibaren rekor kıran Avatar filmi izleyici tarafından büyük ilgiyle karşılanmıştı. Avatar filminin ardından ikinci filmin 2018 yılında çıkacağı duyurulmuştu. Hatta daha sonraki yıllarda filmin 5 seri olarak devam edeceğini duyuran film yönetmeni James Cameron üçüncü filmin ise 2020’de çıkacağını duyurdu.
Avatar’ın ilk filminde; pandora adlı bir gezgende yaşayan Na’vi adlı bir halkı anlatan ilk film 2009 senesinde gösterime girmişti. Pandora adlı gezegene gönderilen Jake Sully adlı bir savaş gazisi kendine özgü yaşantıları olan bu milletin arasında yaşamaya başlıyor. Pandora’da bulunan enerji kaynaklarından yararlanmak için bir askeri bir şirket AVATAR adlı bir program ile yarı insan yarı Na’vi olan misyonerleri pandora’ya gönderir. Filmin başkahramanlarından biri olan Jake’de bu avatarlardan biridir. Jake savaştan sonra tekerlekli sandalyeye mahkûm bir gazi olsa da kendisine yapılan AVATAR uygulamasıyla birlikte yürümeye başlıyor. Fakat daha sonrasında Jake; Neyteri adlı bir na’vi’ye âşık oluyor. Ve kendinin Pandora’yı korurken buluyor.

Avatar 2 Full HD izle

Avatar2’nin ise Neyteri ile Jake’in çocuklarını konu alıyor. Ailelerinin ve kendilerinin insanlara karşı verdikleri mücadeleyi konu alan ikinci filmin oyuncu kadrosunda Zoe Saldana, Stephen Lang, Sam Worthington, Sigaurney Weaver bulunuyor.
İzleyicilerin merakla beklediği film 2018 yılında gösterime girecek. Herkesinmerakla beklediği film de bizleri çeşitli maceralar bekliyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Avatar 2 İzle Full HD" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?