Atomica İzle Full HD Tek Part
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (125)
4.1 IMDB Puanı 2,584 Görüntülenme

Atomica İzle Full HD Tek Part Filmini izle

()
Atomica direk izle, Atomica Türkçe Dublaj izle, Atomica filmi izleyenlerini etkilemeyi başaran ve 2017 yılında en iyi bilim kurgu ve gerilim dalındaki filmleri arasında yer almayı başaran bir yapım olarak sinema severlerin zevkine sunulmaktadır. Film ele aldığı konu ile de oyuncu kadrosu ile de büyük yankı uyandırırken, sürükleyici ve heyecan dolu anları ile de film severler tarafından oldukça fazla merak edilmektedir. Filmde anlatılan konu ise bir çölde yaşanmaktadır. Uzun yıllardır bir çölde hizmet vermekte olan ve birçok deneyin yürütülmekte olduğu nükleer santralden günün birinde sinyal alınamamaktadır. Bütün bağlantıların bir anda yok olduğu bu santral, sanki gözden tamamen kaybolmuştur. Bu yaşanan bağlantı problemini ortadan kaldırmak ve tekrar iritbat kurabilmek adına bir mühendisin bu santrale yollanması gerekmektedir. Bu iş için de Abby adındaki genç seçilmiştir. Başına gelecek felaketlerden habersiz olarak giden Abby'yi orada oldukça ilginç olaylar beklemektedir.


Atomica direk izle, Atomica Türkçe Dublaj izle, Atomica filmi izleyenlerini etkilemeyi başaran ve 2017 yılında en iyi bilim kurgu ve gerilim dalındaki filmleri arasında yer almayı başaran bir yapım olarak sinema severlerin zevkine sunulmaktadır. Film ele aldığı konu ile de oyuncu kadrosu ile de büyük yankı uyandırırken, sürükleyici ve heyecan dolu anları ile de film severler tarafından oldukça fazla merak edilmektedir. Filmde anlatılan konu ise bir çölde yaşanmaktadır. Uzun yıllardır bir çölde hizmet vermekte olan ve birçok deneyin yürütülmekte olduğu nükleer santralden günün birinde sinyal alınamamaktadır. Bütün bağlantıların bir anda yok olduğu bu santral, sanki gözden tamamen kaybolmuştur. Bu yaşanan bağlantı problemini ortadan kaldırmak ve tekrar iritbat kurabilmek adına bir mühendisin bu santrale yollanması gerekmektedir. Bu iş için de Abby adındaki genç seçilmiştir. Başına gelecek felaketlerden habersiz olarak giden Abby’yi orada oldukça ilginç olaylar beklemektedir.
Atomica filmi izleyenlerine oldukça heyecanlı dakikalar ve ilginç konusu ile sunulurken aynı zamanda kaliteli oyuncu kadrosu ile de ilgileri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Yüzüklerin Efendisi film serisinde ve Lost dizisinde almış olduğu roller ile izleyenlerin beğenisini toplamayı başaran başarılı oyuncu Dominic Monaghan’ın başrolde yer almış olduğu bu yapımın oyuncu kadrosunda Tom Sizemore, Sarah Habel, Phil Austin, Tony Doupe gibi isimler de rol almaktadır. Bunun yanı sıra filmin yönetmenliğini ise daha önce Beneath, Broken Hill, Finding Harmony gibi filmleri ile izleyenlere oldukça başarılı yapımları sunan Dagen Merrill yapmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?