Ateşli Oda izle – Room In Rome

99
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 09 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


Ateşli oda filminin konusu bir kış ayı olan 21 Aralık gecesi bir otel odasında iki sex düşkünü kadın daha önce hiç yaşamamış oldukları bir tecrübe ile karşı karşıya kalırlar. Gecenin sonunda ise bu iki kadın hiçbir şey yaşanmamış gibi normal yaşantılarına devam edebilmek adına Ülkelerine doğru yola çıkmışlardır. 12 saat boyunca birlikte zaman geçiren bu çılgın kadınlar bu yaşadıklarını ömür boyunca anlatacak derecede sevmiş olmalarından dolayı bu iki kadın yaşamlarındaki bu detay üzerinde saatlerce düşünmüşlerdir.
Bu sex sahneleri ile dolu olan film izleyenlerin en çok başarılı bir şekilde ilerleyebilmeleri açısından önem sağlayabilmiş olmaktadır. Sex konusundaki detaylı ilerleyişleri bu süreç içinde başarılı bir şekilde diğer arkadaşlarını da yönlendirebilmesi ile de diğer bayanlar ile de birlikte olabilmek isteyen sapkın fantezilerini uygulayabilecekleri bir arkadaş arayışı içinde olmaları bu sekteki farklılığı da gözler önünde serebilmiş olmaktadır. Sex konusunda akıllarında oluşmuş olan aynı cins ile birliktelik yani lezbiyenlik bu kadınların hayal güçlerinde sürekli yaşamak istedikleri bir haz olmadı ile de karşı cinse olan bakış ta tam anlamı ile birçok bayanın ve de erkeğin ilgisini çekebilecek kadar farklı türdeki fanteziler konu edinmiştir. Bu çılgın filmi izlemek isteyenler sitemiz üzerinden tek parça olarak izleyebilirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri