Ateşli Erotik Film izle

572
 
 
2
0

Ekleyen / 25 Tem 2017 tarihinde yayınlandı


Filmimizin orjinal ismi Abigail Lesley İs Back İn Town’dur ve Türkçe karşılığı Abigail Lesley Kasabaya Geri Dönüyor. Öncelikle belirtmek isteriz ki bu erotik film oldukça eski bir yapımdır ve eski bir yapım olması sizin bu filmden zevk almanıza kesinlikle engel olmayacak. ABD yapımı bu erotik filmimizin isminden, filmin konusunu anlamak pek de zor değil. Abigail Lesley Kasabaya Geri Dönüyor filmine ismini veren Abigail Lesley adında ki kadın, küçük bir kasaba da hayatını sürdürmektedir. Sevdiği adam ile evli olan bu kadın, sakin bir hayat yaşamaktadır. Bir gün hiç ummadığı bir şey ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kocasını başka bir kadın ile seks yaparken yakalayan Abigail Lesley, bu duruma çok kırılır. Kırılmasının yanında oldukça fazla da üzülecek olan Abigail Lesley, bu durumu hazmedemeyecektir. Bunun sonucunda da yaşadığı o küçük kasabayı bırakmak isteyecektir. İstediği olur ve o kasabadan ayrılır.

Abigail Lesley uzun bir süre kasabadan ayrı kalır. Daha sonra kasabaya dönmek ister; ama bu dönüş masum bir dönüş olmayacaktır. Abigail’in tek bir istediği vardır: o da intikam. Çok güzel ve bakımlı olan başrolde ki bayan intikamını alırken, en büyük silahını kullanacaktır. Bu silahta hiç şüphesiz ki güzelliği ve seksiliğidir. Bunu çok iyi bir şekilde kullanacak olan Lesley, birçok erkekle bu süreçte birlikte olacaktır. İntikamını almak uğruna her erkek ile birlikte olmayı göze alan bu bayanın ateşli sahnelerini çok seveceksiniz.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri