Aşk Erotik Filmi

278
 
 
1
0

Ekleyen / 31 Tem 2017 tarihinde yayınlandı


İki kadın ve bir erkek arasındaki bir aşk üçgeni bu süreç içinde de birbirlerine karşı olan açlıkları konu edilen erotik dram türünden yapılmış eserlerden bir tanesidir. Aşk insanların birbirlerine karşı olan bu cinsellik hissinin sevgi ve bağlıkla yapılabilmesi cinselliğin daha güçlü bir şekilde olabilmesini izleyenlerine anlatmak isteyen bir filmdir. İki kadın yakışıklı ve de bir o kadar başarılı bir erkeğe karşı muhteşem bir aşk içindedirler. Bu adam ise onların bu durumlarından habersiz bir şekilde hayatına devam etmektedir. Bu kadınların onla karşı ilgisinin olduğunu ileriki süreçlerde anlamak istemiştir. Fakat bir anlam çıkartamadığı için de bu düşüncesinden bir an önce kurtulmuş ve kendisi için bu tür düşüncelerden kurtulabilmek için her gece kasabanın en gözde mekânlarından bir tanesi giderek diğer bayanlar ile heyecan dolu geceler yaşamaktadır.
Günlerden bir gece bu iki kadının da o gece kulübünde olduğunu görür ve merhaba demek için masalarına kadar ilerler ve bu noktadan sonrası ise bu genç adam için tam bir çılgınlıktır. Deliler gibi alkol alan bu üçlü daha sonrasında ise akıllarında olan bu genç adam ile birlikte olabilme planlarını yapabilmek için onu evlerine kadar taşırlar. Eve getirdikleri bu sex makinasını yatağa bağlarlar ve onunla birliktelik için hazırlanırlar. Bu muhteşem ötesi film ile heyecanlarına heyecan katmak isteyenler site üzerinden tek parça halinde izleyebilirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri