arizona izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

arizona izle Filmini izle

Arizona izle filmi içerisinde komediyi, aksiyonu ve dramı barındıran bir filmdir. Film 1 saat 25 dakika uzunluğunda olmaktadır. Film Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Pislik, Kicking & Screaming, Local Hero gibi filmlerde de imzasını gördüğümüz Jonathon Watson yapmaktadır. Filmin senaryosunda ise Luke Del Tredici’nin ismi yer almaktadır. Bu film Jonathan Watson’ın tek başına yönetmenliğe adım attığı ilk filmdir. Filmin başrollerinde Yaratık, Ak Kuyruklu Geyik, Cadılar Bayramı, Dayveon, Vice Principals ve Yaratık: Covenant filmlerinden âşina olduğumuz Danny McBired ile beraber Black Mirror, Aşıklar Şehri, The Last Tycoon, Kayıp Umutlar, Men, Women & Children, Kill The Messenger, Poltergeist: Kötü Ruh gibi yapımlarda yer alan Rosemarie DeWitt bulunmaktadır. Bu iki deneyimli oyuncuya Luke Wilson, Elizabeth Gillies, Kaitlin Olson, David Alan Grier, Cullen Moss, Travis Hammer gibi isimler eşlik etmektedir.
Arizona İzle Full HD
Aksiyon ve komedinin eksik olmadığı arizona izle filmi içerisinde genç ve bekar bir anne olan Cassie’nin başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Cassie bir yandan çalışıp bir yandan çocuklarını büyütürken bir yandan da 2009 yılının emlak kriziyle mücadele etmektedir. Cassie bir emlakçıda çalışmaktadır. Bu durumda başı sıkıntıda olan Cassie’nin hiç derdi yokmuş gibi ona bir de sıkıntılı müşterisi Sonny bulaşmıştır.
Arizona İzle Tek Parça 720P izle
Arizona içerisinde Sonny, Cassie’nin patronuna peşkeş çekmek için Cassie’yi de kaçırır. Sonny karar vermek istediğinde her zaman yanlış kötü ve bol kanlı kararlar vermektedir. Bu verilen kararlara ne yazık ki Cassie de şahit olmaktadır.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?