Ant Man and Wasp İzle Full HD
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (6)
177 Görüntülenme

Reklamı Geç
60

Fantastik ve süper kahraman filmlerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Bu tür filmler arasında yer alan ve Marvel firması altında kendini gösteren Ant-Man karakteri de yeni bir maceraya atılmaya da devam ediyor. Bu filmin yeni versiyonunda Scott Lang’ı yeni bir macera bekliyor. Bu maceranın sürükleyici ve ilgi çekici bir biçimde yer almasından dolayı da bu tür filmleri tercih eden kişilerin fazlasıyla ilgisini çekecek bir proje olması da dikkat çekiyor. Ant Man and Wasp filmi de böylelikle ortaya çıkıyor.

Ant Man karakterine dönüşen Scott Lang; artık bir hayat kurmuş ve ailesi ile de uğraşmak zorunda hissetmiştir. Yalnız şehirde meydana gelen sorunların yanı sıra yeni bir rakibi olan Wasp ile ciddi bir mücadele içerisinde yer almaya başlamış ve iyi bir film projesinin ortaya çıkmasının yanı sıra süper kahramanların ile konusunda ne derece zor durumlarda kaldığı da ortaya konulmuştur.

MArvel evreninde yer alan karakterlerden bir tanesi olarak ilgi çeken Ant-Man yeni filmi ile yeniden sinema severlere ulaşmaya da devam edecek. Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas gibi isimlerin önemli performanslarına yer verdiği Ant Man and Wasp adlı film; 6 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecek ve Marvel evrenine yeniden farklı bir pencere açacak olan bir sinema ile yeniden gündeme gelecek bir süper kahraman projesi olarak da adından söz ettirecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?