Anna Lee Cinsel Özgürlük izle

338
 
 
2
0

Ekleyen / 05 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı

Amerikalı bir aile tarafından yetiştirilmiş olan Anna cinsel özgürlüğünü ailesinin yanında yaşayamadığı için bu duruma karşı hep bir açlık hissetmiştir. Yaşının 20 ye gelmesi ile birlikte bu açlığını giderebilme ve de bu duyguyu en iyi bir şekilde yaşayabilmek için farklı bir şehire giderek ailesinden uzaklaşmıştır. Ailesinin yanında yaşayamadığı duyguları onların yokluğunda her kişi ile tatmış ve bunların hiçbirinden o zevki ve de hazzı doyasıya yaşayamamasından dolayı farklı tenler farklı nefeslerin peşine düşmüştür. Anna bu zevki yaşamak ve de bu hazzı en doruklarda tadabilmek için bu durumu farklı açılardan değerlendirmek ve de üç ya da dört kişi olarak bu birlikteliği yaşayabilme imkânlarını aramaya yönelmiştir.
Her seferinden farklı bir kişi ile tanışabilen Anna bu isteğinin diğer arkadaşları için de uygun olmasından dolayı internet üzerinden bir ilan vererek bu birliktelik için bir grup oluşturmuş ve sonunda da bunu ticarete dökmeye başlamıştır. Grup sex olayında büyük bir fark yaratan Anna artık zengin ve de bu hazzı yaşamak isteyen her kes için hizmet vermeye başlamıştır. İnternet üzerinden de kamera ile birlikte karşısındaki etkileyebilme ve onlara karşı büyük bir zevk verebilmek için büyük bir avantaj sağlayabilen bu sistem sayesinden kendisi de hazzı en doruklarda istediği kişi ile yaşayabilmiş olmaktadır.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri