Amigos Meksika Hazinesi 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
459 Görüntülenme

Amigos Meksika Hazinesi 2017 İzle Filmini izle

Amigos Meksika Hazinesi

AC 23' ün dağıtımını yaptığı, Arif Çağatay Özkan' ın yönetmenliğini yaptığı; türk komedi filmi olan Amigos Meksika Hazinesi' nin vizyona çıkış tarihi belirlendi. 11 Ağustos 2017'de vizyona girecek olan Film, türk komedi severleri gişede görmeyi planlıyor.
Büyük bir özen ve titizlikle çekimlerinin sürdürüldüğü Amigos Meksika Hazinesi' nde başarılı aktörler görev alıyor. A. Çağatay Özkan, Suat İnal, Hamit Demir, Kadir Gültekin, Aykut Altın, Kağan Öztop ve Nami Esatgil' in oyuncu kadrosunda bulunduğu film, izleyenleri güldürmek için geliyor.
Ege' nin küçük bir sahil kasabasında çekilen film konu olarak, hazine peşinde koşan amatör hazine avcılarının yaşadığı olaylar olarak görülüyor. Efsanelere konu olan Maya Tomartos hazinesini keşfetmek amacıyla, ufak bir sahil kasabasına gelen Maria' nın hiç beklemediği anda Zigsonya köyünden gelen Mahmut ile karşılacaktır. Ancak hazineyi arayan sadece Maria değildir. Hazinenin yerinin işaretlendiği 3 farklı tabletin haberini alan, Kaptan Cevdet' in karışık macerasını izleyeceğiz. Bu macera içerisinde çok güçlü bir mafya babası olan Hamza' nın kaybolan altınlarından ve kaybolan tabletlerin peşinden koşuşturan Cevdet, aynı zamanda Meksika' dan El Salvador' a kadar sürecek kovalamacaya katılacaktır.
Türk komedi filmlerini severek izleyen bireylerin, filmi beğenerek izleyeceğini düşünüyoruz. Gişelerde uzun süre kalacak gibi görünen Amigos Meksika Hazinesi 11 Ağustos 2017' de vizyona girecek.

 

Amigos Meksika Hazinesi İzle

AC 23′ ün dağıtımını yaptığı, Arif Çağatay Özkan’ ın yönetmenliğini yaptığı; türk komedi filmi olan Amigos Meksika Hazinesi‘ nin vizyona çıkış tarihi belirlendi. 11 Ağustos 2017’de vizyona girecek olan Film, türk komedi severleri gişede görmeyi planlıyor.
Büyük bir özen ve titizlikle çekimlerinin sürdürüldüğü Amigos Meksika Hazinesi’ nde başarılı aktörler görev alıyor. A. Çağatay Özkan, Suat İnal, Hamit Demir, Kadir Gültekin, Aykut Altın, Kağan Öztop ve Nami Esatgil’ in oyuncu kadrosunda bulunduğu film, izleyenleri güldürmek için geliyor.

Amigos Meksika Hazinesi 2017 İzle

Ege’ nin küçük bir sahil kasabasında çekilen film konu olarak, hazine peşinde koşan amatör hazine avcılarının yaşadığı olaylar olarak görülüyor. Efsanelere konu olan Maya Tomartos hazinesini keşfetmek amacıyla, ufak bir sahil kasabasına gelen Maria’ nın hiç beklemediği anda Zigsonya köyünden gelen Mahmut ile karşılacaktır. Ancak hazineyi arayan sadece Maria değildir. Hazinenin yerinin işaretlendiği 3 farklı tabletin haberini alan, Kaptan Cevdet’ in karışık macerasını izleyeceğiz. Bu macera içerisinde çok güçlü bir mafya babası olan Hamza’ nın kaybolan altınlarından ve kaybolan tabletlerin peşinden koşuşturan Cevdet, aynı zamanda Meksika’ dan El Salvador’ a kadar sürecek kovalamacaya katılacaktır.

Türk komedi filmlerini severek izleyen bireylerin, filmi beğenerek izleyeceğini düşünüyoruz. Gişelerde uzun süre kalacak gibi görünen Amigos Meksika Hazinesi 11 Ağustos 2017′ de vizyona girecek.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Amigos Meksika Hazinesi 2017 İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?