American Violence izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

American Violence izle Filmini izle

American Violence
Yönetmeni Timothy Woodward Jr olan American Violence filminde dram ve gerilim söz konusudur. ABD ‘de çekimi yapılan dram ve gerilim filminde ünlü oyunculardan olan; Bryant Wood, J. Todd Anderson, Billy Mayo, Jes Mantney, Stephen Brown, Shannon Renosa gibi geniş çaplı bir oyuncu kitlesi bulunmaktadır.
American Violence İzle Full HD
Dünya ünlü psikoloji doktoru olan Amanda Tyler karşılaşacağı mahkûmdan habersiz olarak alanında ilerlemek için çalışmalar yapmaktadır. Fakat bir gün tedavi etmek için karşılaştığı mahkûm hasta ile hastanın hayatının kararını da verecektir. Çünkü tedaviye göre Amanda’nın verdiği karar ile Jackson Shea adındaki mahkûmun idam edileceği ya da hapiste kalmaya devam edeceği sonuçlanacaktır.
Amanda içinde zor bir karar olan bu durumda Jack için verilen uygulamalarda sarsıcı şekilde filmin seyrini değiştirecektir. Artık Amanda’nın da geleceğinin kararı bu sonuçta belli olacaktır. Bu yüzden Amanda’nın gerçek kararı filmin seyrini de olumlu ya da olumsuz şekilde değiştirecektir. Ameican Violence İzle ile psikoloji filmlerinden gerilim filmine dönüşen bu filmde izleyiciler bile kararsızlık yaşamaktadır.
American Violence İzle Tek Parça 720P izle
2017 yılı suç ve gerilim filmlerini geride bırakan American Violence filmi izleyici tarafından her seferinde aynı heyecan ile izlenebilmektedir. Son zamanların en iyi filmleri arasında da geçen gerilim, dram filminde gelen yorumlarda hem olumlu hem de serisi beklenen bir film olmaktadır.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar