American Assassin İzle Tek Parça 2017
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (18)
1,855 Görüntülenme

American Assassin İzle Tek Parça 2017 Filmini izle

En çok merak edilen filmler listemizde en başta gelen American Assassin, Amerika Birleşik Devletleri'nde çekilen ve bir çok ünlü oyuncuyu, kadrosunda barındıran bir tür gerilim aksiyon filmi olacak.
Sinema severlerin daha şimdiden sabırsızlandığı American Assasin'in çekimleri tamamen bitmiş sayılmaz ancak vizyon tarihi belirlendi. 15 Eylül 2017'de vizyona girecek film; 3. Dünya Savaşı'nı çıkartmaya çalışan bir grubun durulması üzerinde kurgulanmış.

American Assassin İzle

En çok merak edilen filmler listemizde en başta gelen American Assassin, Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilen ve bir çok ünlü oyuncuyu, kadrosunda barındıran bir tür gerilim aksiyon filmi olacak.
Sinema severlerin daha şimdiden sabırsızlandığı American Assasin’in çekimleri tamamen bitmiş sayılmaz ancak vizyon tarihi belirlendi. 15 Eylül 2017’de vizyona girecek film; 3. Dünya Savaşı’nı çıkartmaya çalışan bir grubun durulması üzerinde kurgulanmış.

American Assassin 2017 İzle

53 yaşındaki ünlü yönetmen, idari yapımcı ve Senarist olan Michael Cuesta’nın yönetmenliğini üstlendiği, American Assassin NETFLIX çatısı altında, Avrupa’da çekimleri devam etmekte. Teen Wolf dizisinden tanıdığımız, Dylan O’Brien; Death Cure çekimlerinde talihsiz bir kaza geçirmişti ve hayranlarını korkutmuştu. American Assasin’in kapak fotoğrafında kendisini görünce, kendisinin sağlık durumunun yerinde olduğunu gördük. Mitch Rapp karakterini canlandıran O’Brien’e Taylor Kitsch, Sanaa Lathan gibi ünlü oyuncular rol arkadaşlığı yapıyor.

Ayrıca Yenilmez filminden ünlenen Scott Adkins, bütün başarılı oyuncuların arasında göze çarpıyor. American Assasin’ de Victor olarak rol alan Scott Adkins’in film içerisinde dövüş yeteneklerini sergileyeceğini hepimiz umuyoruz. Michael Keaton’un da American Assassin’de rol alması bizi gerçekten mutlu etti. 2014’te Birdman filminden tanıdığımız Riggan karakteriyle iz bırakan ünlü oyuncu

American Assasinsde Stan Hurley’i canlandıracak. Filmin bu kadar başarılı oyuncu kadrosundan yapıldığını öğrenince heyecanlanmamak mümkün değil.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "American Assassin İzle Tek Parça 2017" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?