Alibi.com Tek Parça İzle
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (104)
920 Görüntülenme

Alibi.com Tek Parça İzle Filmini izle

Fransız yapımı bir komedi olan Alibi.com 17 Kasım 2017’de beyaz perde izleyenlerini kahkahalar attırmak için vizyona giriyor. Oldukça komik sahnelerin yer aldığı film 90 dakikalık bir süreye sahiptir. Filmde Sammy Naceri, Kad Merad, Nathalie Bave, Michele Laroque ve Tarek Boudali gibi usta oyuncular rol alıyor. Filmin senaryosunu Philippe Lacheau ve Pierre Dudan ortak kaleme almıştır. Alibi.com’un yapımcılığını Alexandra Fechner yaparken yönetmen koltuğunda ise daha önceden Babysitting , Paris Or Perish, Gönül Avcısı gibi başarılı yapımlardan tanıdığımız ünlü yönetmen Philippe Lacheau oturuyor.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
60Alibi.com izle,Alibi.com tek parça izle,Alibi.com full hd izle Fransız yapımı bir komedi olan Alibi.com 17 Kasım 2017’de beyaz perde izleyenlerini kahkahalar attırmak için vizyona giriyor. Oldukça komik sahnelerin yer aldığı film 90 dakikalık bir süreye sahiptir. Filmde Sammy Naceri, Kad Merad, Nathalie Bave, Michele Laroque ve Tarek Boudali gibi usta oyuncular rol alıyor. Filmin senaryosunu Philippe Lacheau ve Pierre Dudan ortak kaleme almıştır. Alibi.com’un yapımcılığını Alexandra Fechner yaparken yönetmen koltuğunda ise daha önceden Babysitting , Paris Or Perish, Gönül Avcısı gibi başarılı yapımlardan tanıdığımız ünlü yönetmen Philippe Lacheau oturuyor.
Greg, Alibi.com isimli bir şirket kurar. Bu şirketin kurulma amacı insanların başına gelen bir takım sorunları çözmektir. Greg’in yanında çalışan arkadaşı Augustin ve yeni işe başlayan Medhi şirketi büyütmek amacıyla bir takım taktikler hazırlayarak ellerinden geleni yaparlar. Flo ise yine bu enterasan şirkette çalışan güzel ve genç bir kadındır. Flo yalan söyleyen insanlardan ölesiye nefret eden bir kadındır. Greg’in şirketin gerçek amacını gizlemesinden rahatsız olur ve Greg’le uğraşmaya başlar. Greg ve Flo’nun maceraları izleyiciye keyifli anlar yaşatacak gibi duruyor. Greg, sunum yaptığı müşterilerinden biri olan Gerard’ın Flo’nun babası olduğunu öğrenmesiyle filmde oldukça komik sahneler gözler önüne serilir. Flo, Greg ve şirkette diğer çalışanların yaşadıklarını konu alan filmin gişe tahminleri ise oldukça yüksek tutuluyor. Alibi.com komedi seven sinema severlerle 17 Kasım’da buluşacak.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?