Alex Camera 10 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
496 Görüntülenme

Alex Camera 10 izle Filmini izle

ürk futbolseverlerin hangi takımı tutarsa tutsun sevdiği örnek futbolculardan bir tanesi olan Alex de Souza’in belgesel tadındaki bir filmde yer alacağı görülebiliyor. Bu filmde Alex de Souza hakkında daha fazla bilgiye sahip olma seçeneği sizlere sağlanarak; sinema salonlarını dolduran Alex de Souza hayranlarının bu yapımdan keyif alacağını belirtebiliriz. Özellikle Fenerbahçe taraftarının ilgisini çekecek olan AlexCamera10 adlı yapım, Alex hakkındaki tüm gerçekleri izleyicilere sağlayacak gibi de görünen bir yapım olacağı konusunda ön görüler bulunuyor.

AlexCamera10 izle

Türk futbolseverlerin hangi takımı tutarsa tutsun sevdiği örnek futbolculardan bir tanesi olan Alex de Souza’in belgesel tadındaki bir filmde yer alacağı görülebiliyor. Bu filmde Alex de Souza hakkında daha fazla bilgiye sahip olma seçeneği sizlere sağlanarak; sinema salonlarını dolduran Alex de Souza hayranlarının bu yapımdan keyif alacağını belirtebiliriz. Özellikle Fenerbahçe taraftarının ilgisini çekecek olan AlexCamera10 adlı yapım, Alex hakkındaki tüm gerçekleri izleyicilere sağlayacak gibi de görünen bir yapım olacağı konusunda ön görüler bulunuyor.

AlexCamera10 adlı yapım, sadece Alex de Souza’nın futbolculuk yıllarını ve kariyerindeki başarılarını içeren bir proje değildir. Bununla beraber daha önceden Alex ile çalışma fırsatı bulmuş kişileri, Alex’in yakın dostlarını ve aile bireylerini de içeriyor. Dolayısıyla AlexCamera10 adlı yapımın sadece futbol üzerine kurulmuş bir biyografi belgeseli olduğunu da söyleyemeyiz.

AlexCamera10 Tek Part izle

Alex’in çocukluğundan itibaren yaşadıklarını ve futbol serüvenini bu yaşlarda hangi şartlar altında geçirdiğine yönelik röportaj ve görüntülere AlexCamera10 filminde yer verildiğini görebiliyoruz. Daha sonrasında ise futbol kariyerini ve ailesel ilişkilerine de yer verilerek sürdürülen demeçler sonrasında Alex de Souza hakkında gerek kendinden gerekse yakın çevresi tarafından yapılan yorumlarla daha fazla bilgi sahibi olabilme imkanına kısa sürede erişebiliyoruz. 24 Mart 2017 tarihinde izleyiciyle buluşacak olan bu yapımda; bir futbol efsanesi olan Alex de Souza’nın yaşantısını derinlemesine inceleme imkanına da erişmiş olacağız.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Alex Camera 10 izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?