Acımasız Tek Parça Full Hd İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (92)
940 Görüntülenme

Acımasız Tek Parça Full Hd İzle Filmini izle

Güney Kore yapımı bir film olan Acımasız’ın diğer ismi Boolhandang olarak karşımıza çıkıyor. Filmin vizyon tarihi ise 29 Aralık 2017 olarak belirlendi. Aksiyon, dram ve suçun bir arada olduğu filmin süresi 117 dakikadır. Acımasız’ın yönetmen koltuğunda oturan isim ise Byun Sung-hyun’dur. Oyuncu kadrosunda Kim Seong-oh, Lee Ji-hoon, Moon Ji-yoon, Jeon Hye-jin, Siwan gibi isimler yer almaktadır. filmin senaryosunu Byun Sung-hyun kaleme almıştır.

Reklamı Geç
60


Acımasız izle,Acımasız tek parça izle, Acımasız hd izle Güney Kore yapımı bir film olan Acımasız’ın diğer ismi Boolhandang olarak karşımıza çıkıyor. Filmin vizyon tarihi ise 29 Aralık 2017 olarak belirlendi. Aksiyon, dram ve suçun bir arada olduğu filmin süresi 117 dakikadır. Acımasız’ın yönetmen koltuğunda oturan isim ise Byun Sung-hyun’dur. Oyuncu kadrosunda Kim Seong-oh, Lee Ji-hoon, Moon Ji-yoon, Jeon Hye-jin, Siwan gibi isimler yer almaktadır. filmin senaryosunu Byun Sung-hyun kaleme almıştır.
Filmde mahkum olaan Jae-Ho kaldığı cezaevinde en güçlü mahkumdur. Kimse onun sözünün üstüne söz söyleyemez ve bu gücünü kullanarak hapishanede herkese üstünlük yapmaktadır. Onun aldığı güç ise dışarıda bir suç çetesinden kaynaklanmaktadır. Planlarına göre hapishaneden çıkar çıkmaz bu çetenin bir numaralı adamı olacaktır. Jae-Ho oldukça iddialı ve hırslı bir kişiliğe sahiptir. Onun koyduğu kurallara herkes itaat etmek zorundadır. Bir gün hapishaneye Siwan isimli bir mahkum gelir. Siwan, Jae-Ho’nun koyduğu hiçbir kurala uymaz ve onun boyunduruğu altına girmez. Tabi bu durum Jae-Ho’ nun canını sıkacak ve hapishanede macera ve aksiyon dolu günler başlayacaktır. Filmde bu iki karakterin inatlaşmalarını izleyeceğiz. Aksiyon seven beyaz perde izleyicileri için mutlaka izlenilmesi gerek bir yapım Acımasız. Acımasız 29 aralık’ta izleyicilerde buluşacak.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Acımasız Tek Parça Full Hd İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?