About Ray izle Full HD Tek Parça

136
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 10 Nis 2017 tarihinde yayınlandı

About Ray izle

Bir kız, annesi ve büyükannesi aynı evde yaşarlar. İlk başlarda küçük aksilikler çıksa da, gayet ılımlı bir şekilde yaşayan bu aile fertleri, ailenin en küçük bireyi Ray’in cinsellik sürecine girmesi ile birlik de bambaşka bir sürece girecektir. Ray, artık büyük ve sıkıntılı bir değişime girecektir. Hiç bir şeyden mutlu olmayan Ray, en ufak sorunlarda bile kendini çok mutsuz hissedecektir. Bu durum diğer aile bireylerini de etkileyecek, ve bu süreçte olan olaylar izleyicileri hem güldürecek, hem de hüzünlendirecektir. About Ray filminin ana konusu da, filmin isminden de anlaşılacağı gibi Ray üzerine işlenmiştir.

Ray’ın bu süreçte ki sıkıntılarına katlanmak zorunda kalan aile bireyleri, Ray’ın erkek olmak istemesini öğrenince çok daha kötü bir sürece gireceklerdir. Bu farklı bir konu olmasına karşın, komik olaylar ile anlatan senaristi de, tebrik etmek gerekiyor.

About Ray hd izle

Naomi Watts, Elle Fanning, Susan Sarandon, Tate Donovan, Maria Dizzia oyuncu kadrosuna sahip olan About Ray, ABD yapımı bir filmdir. Filmin senaristliğini iki isim üstleniyor ve bu isimler: Nikole Beckwith, Gaby Dellal. Kuşak çatışmasını seyircilerine akratacak olan bu film, 7 Temmuz 2017 tarihin de vizyona girecek.

 About Ray  filmini sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalitede izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri