Abigail Lesley Kasabaya Geri Dönüyor İzle

463
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 02 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı

Abigail Lesley İs Back İn Town 1975 ABD yapımı erotik film kategorisinde yer alan başarılı filmlerden bir tanesidir. Abigail kocasına deliler gibi âşık bir kadındır sürekli olan iş toplantılarından sıkılan Abigail kesinlikle bu duruma karşı eşini suçlamamış ve adeta ona karşı daha fazla anlayışlı olabilmek için elinden geleni yapma peşine düşmüştür. Ona karşı bu kadar iyi niyetli olan bu güzel kadın ortalama olarak 10 yılını bu sevdiği adama adamıştır.
Aradan geçen zaman onun sevgisine sevgi katmayı başarmış ve onu her yeni gün daha fazla sevmiştir. Yine günlerden bir gün şiş toplantısı bahanesi ile evden çıkan eşi Abigail’inin dikkatini çekmiş ve onun arkasından takip etmesine sebep olmuştur. Tahminlerinde yanılmayan bu güzel kadın kocasının onu aldattığını görünce hayal kırıklığına uğramış kocasına deliler gibi âşık iken neden bunu ona yaptığına bir türlü anlama verememiştir. Eve gelen Abigail artık bu evde yaşamak istemediği için birkaç eşya alarak evi ter ketmiş uzun süre ağlamış gözyaşı dökmüş fakat asla pes etmeme kararı almıştır. Eşine karşı savaş açan bu kadın çevresindeki herkesi de bu savaşta kullanmak için and içmiştir. Her anında inanılmaz derecede fantezilerine şahitlik edeceğiniz Abigail’nin daha sonrasında neler yaşayacağını merak ediyorsanız sitemiz üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri