A Star is Born izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

A Star is Born izle Filmini izle

A Star İs Born (2018)
Türkiye gişe izlenimlerinde 38.121 kişi tarafından izlenen A Star İs Born filminin başrollerinde Bradley Cooper bulunmaktadır. Başarılı olarak ilk yönetmenliğini yapan Cooper çektiği filmin başrollerinde de Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliott, Andrew Dice Clay gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.
Uzun metrajlı olarak çekilen ve Türkçe adı Bir Yıldız Doğuyor dram ve romantik konulu film tam olarak 2 saat 16 dakika sürmektedir. İzleyici kendine bağlayan bu filmi izlerken aşk ve sanat aynı anda devam etmektedir.
A Star İs Born Filminin Özeti
Yeteneklerinin farkında olmayan Ally’i ve ünlü olan Jackson Maine arasında geçen aşk ve ayrılık filminde Jackson ünlü bir müzisyen iken bir anda kariyerinde düşüş yaşamaktadır. Jackson Maine bir klip çekimde Ally’nin yeteneğinin farkına varmaktadır. Böylece düşüşte olan popülerliğinin yerine Alty’i ön plan çıkararak bir yıldız haline getirmektedir. A Star İs Born İzle ile zenginlik ve ün içerisinde yok olmaya başlayan bir aşkın tüm hallerini görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra birbirlerine tutku ile aşık olan Ally ve Jackson ilişkilerinin gidişatını kontrol edememektedir. Çekişmeler ve hızlıca yükselen bir kariyer arasında kalan Ally’nin kararı filmin sonunu da belirlemektedir.
Warmer Bros Turkey firmasının dağıtımını yaptığı Astar İs Born filminde İngilizce dilini kullanılmaktadır. Aynı zaman Türkçe alt yazı da filmde geçerli bulunmaktadır.
Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar