A Bad Moms Christmas 2017 İzle
6.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.7 /10 (10)
5,123 Görüntülenme

A Bad Moms Christmas 2017 İzle Filmini izle

Nisan aylarının sonlarına doğru Türkiye' ye gelecek olan A Bad Moms Christmas, Kötü Anneler adıyla sinema severlerin karşısında olacak. Mila Kunis gibi başarılı aktristlerin bulunduğu oyuncu kadrosunda, romantik komedi türünün ağır geleceği için, +13 etiketiyle sinema severlere sunulacak. Aldatmacalar, yalanlar, partiler ardı sıra gelirken filmin konusunun gerçek hayata dayalı olabileceği aklımızın ucundan geçiyor. A Bad Moms Christmas türkçe adıyla Kötü Anneler, nisan aylarında vizyona girmesinin ardından hasılatını artıracak gibi görünüyor. 20 milyon dolar gibi düşük bir bütçeyle çekilen filmin, 180 milyon dolara yakın hasılat yapması, düşük bütçenin filmin hasılatına pek etkisi bulunmadığını gösteriyor.

A Bad Moms Christmas izle

Başarılı ve usta yönetmen Jon Lucas tarafından yazılan ve yönetilen filmin Amerika Birleşik Devletleri’ nde piyasaya sürülmesinin ardından geri çekilmesiyle, kafalarda acaba tekrar vizyona çıkacak mı düşüncesini onaylayan ve nisan 2017′ de tekrar vizyona sürmeyi planlayan; STX Fun Entertainment şirketi, 179 milyon dolar hasılat ile, kendi rekorunu kırarken, yurt içinde net olarak 100milyon dolarlık ilk film ödülünü de A Bad Moms Christmas üstlendi. 19 Temmuz’ da Newyork City Film Festivali’ nde ilk kez vizyona giren, A Bad Moms Christmas 10 gün sonra 29 Temmuz 2016′ da sinemalara sürüldü. Gişelerde aldığı puan ile, mutlu olan A Bad Moms Christmas ekibi filmin kopyalarının üretilmesinden önce filmi vizyondan çekti.
Nisan aylarının sonlarına doğru Türkiye’ ye gelecek olan A Bad Moms Christmas, Kötü Anneler adıyla sinema severlerin karşısında olacak. Mila Kunis gibi başarılı aktristlerin bulunduğu oyuncu kadrosunda, romantik komedi türünün ağır geleceği için, +13 etiketiyle sinema severlere sunulacak. Aldatmacalar, yalanlar, partiler ardı sıra gelirken filmin konusunun gerçek hayata dayalı olabileceği aklımızın ucundan geçiyor. A Bad Moms Christmas türkçe adıyla Kötü Anneler, nisan aylarında vizyona girmesinin ardından hasılatını artıracak gibi görünüyor. 20 milyon dolar gibi düşük bir bütçeyle çekilen filmin, 180 milyon dolara yakın hasılat yapması, düşük bütçenin filmin hasılatına pek etkisi bulunmadığını gösteriyor.

A Bad Moms Christmas 2017 İzle

A Bad Moms Christmas filminde, Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Han, Annie Mumolo, Jada Pinkett Smith, Christine Applegate gibi başarılı oyuncuları görmek mümkün. Türkiye’ de vizyona girmesinin ardından ne kadar başarı kazanacağı bilinmez ancak, filmin vizyona girip kopyalandırılmaması zaten bir başarı sayılır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "A Bad Moms Christmas 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?