Aşk Yeniden 35. Bölüm Fragmanı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
155 Görüntülenme

Aşk Yeniden 35. Bölüm Fragmanı Filmini izle

Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy‘un paylaştığı ve Fox Tv’nin ilgi ile izlenen ve takip edilen dizisi Aşk Yeniden‘de yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Dizinin fragmanının yayınlanması ile birlikte oldukça dikkatli şekilde gelişmeleri takip eden izleyicileri bu bölümde sürpriz dolu sahneler bekliyor. Heyecanlı bekleyiş bu akşam Fox ekranlarında son bulacak. Zeynep ile Fatih’in aşkını komik olaylar serisi ile anlatan dizide bu hafta izleyenler yine aşk dolu sahnelere kahkahalar eşliğinde tanık olacak. Fatih ile Zeynep’in bir türlü buluşamaması ve kavuşma anlarında sürekli olarak akrabaları tarafından basılmaları oldukça komik anlara sahne olurken bu bölümde de Fatih’in kız kardeşi olan Selin ikiliye oldukça komik bir sürpriz hazırlama planlarının eşiğine geliyor. Doğumgünü için davetli listesine hem Fatih’i hem Zeynep’i ekleyen Selin, ikisinin ayrı olduğunu düşündüğü için iki kavuşamayan aşığa ayrı ayrı ziyaretler gerçekleştirip ikiliyi doğum günü partisine davet ediyor.

Zeynep’in en yakın arkadaşının annesi olan Ayfer ise Şaziment ile Fatih’i sevgili sanması ile ortalık iyice karışırken Ayfer ile Fatih’in yüzleşme sahneleri de bu bölümde izleyiciler ile buluşacak. Ancak Ayfer’in unuttuğu bir şey vardır. Dizinin genç ekibi Şaziment ile Fatih’i bir araya getirmemek için türlü numara ve oyunlarla Zeynep ve Fatih’i tekrar barıştırmaya uğraşırken Ayfer’e yakalanırlar. Av köşkünde sürekli olarak akrabalarına yakalanan Zeynep ile Fatih ise bu durumu kullanmak için ellerinden geleni yaparlar. Bugüne kadar kendilerini kavuşturma yolunda en büyük engel olan akrabalarının onları yakalayamama durumu çiftin oldukça hoşuna giderken Selin’in Fatih’i yakalaması ise an meselesi haline gelmiştir.

ay

Zeynep’in ofisine gelen Selin orada bulunan işçinin Fatih olduğunu her ne kadar anlamasa da Fatih’in garip davranışları kız kardeşinin de dikkatini oldukça çekmektedir. Selin’in doğum günü için planlar yapan kocası Orhan ise çifte hiç beklemedikleri dakikalar yaşatmaya hazırlanıyordur. Oldukça romantik bir ortam ile Selin’in karşısına çıkmaya hazırlanan Orhan’ın sürprizini ise Zeynep ve Fatih ikilisi bozacaktır. Sürpriz içinde sürprizin olduğu dizi bu akşam saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.Dizi Film Fragman

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?