7 Mezar Muhafızı – 7 Guardians of the Tomb izle İndirmeden Online Full Seyret
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (102)
1,918 Görüntülenme

7 Mezar Muhafızı – 7 Guardians of the Tomb izle İndirmeden Online Full Seyret Filmini izle

7 Mezar Muhafızı - 7 Guardians of the Tomb direk full hd izle, 7 Mezar Muhafızı - 7 Guardians of the Tomb izle tek part 1080p,Bir keşif grubu uzun zamandır lafı edilen fakat ortalıklarda pek gözükmeyen bir yer altı mezarlığını bulmak istemektedirler. Bunun için ise bir yolculuğa çıkan bu ekip milattan önce 200 yılına ait bir mezarlığı bulmaktadırlar. Buldukları bu mezarda ise birçok arama çalışmaları yapmaktadırlar. Fakat bu sırada ise kimsenin bilmediği bir olay ile karşı karşıya kalmak zorundadırlar. Bu durum ise uzun zamandır orada yatan ve durdurulması oldukça fazla güç olan bir kâbusu serbest bırakmaktadırlar. Bunun yanında ise bir de kötülüğü istemeden serbest bırakmaları tehlikeli olarak bilinen bir laneti yaşatmaktadırlar. Bu durum sonrasında ise dünya bu kötülük ile karşı karşıya ve onu durdurmak ise oldukça fazla zor bir hal alabilmektedir. Laneti durdurmak isteyen bu ekip ise sonrasında neler olacağını hiçbir şekilde bilememektedirler.


7 Mezar Muhafızı – 7 Guardians of the Tomb İzle

7 Mezar Muhafızı – 7 Guardians of the Tomb direk full hd izle, 7 Mezar Muhafızı – 7 Guardians of the Tomb izle tek part 1080p,Bir keşif grubu uzun zamandır lafı edilen fakat ortalıklarda pek gözükmeyen bir yer altı mezarlığını bulmak istemektedirler. Bunun için ise bir yolculuğa çıkan bu ekip milattan önce 200 yılına ait bir mezarlığı bulmaktadırlar. Buldukları bu mezarda ise birçok arama çalışmaları yapmaktadırlar. Fakat bu sırada ise kimsenin bilmediği bir olay ile karşı karşıya kalmak zorundadırlar. Bu durum ise uzun zamandır orada yatan ve durdurulması oldukça fazla güç olan bir kâbusu serbest bırakmaktadırlar. Bunun yanında ise bir de kötülüğü istemeden serbest bırakmaları tehlikeli olarak bilinen bir laneti yaşatmaktadırlar. Bu durum sonrasında ise dünya bu kötülük ile karşı karşıya ve onu durdurmak ise oldukça fazla zor bir hal alabilmektedir. Laneti durdurmak isteyen bu ekip ise sonrasında neler olacağını hiçbir şekilde bilememektedirler.

7 Mezar Muhafızı – 7 Guardians of the Tomb Direk İzle

7 Mezar Muhafızı – 7 Guardians of the Tomb filmi izleyenlerinin karşısına bilim kurgu, aksiyon ve macera kategorilerinde çıkmaktadır. Film izleyenlerinin büyük bir beğenisini toplayan efsane filmler arasında yer almaktadır. Aynı zaman da filmin oyuncu kadrosunda ise sinemalarda oldukça fazla görülen Kellan Lutz, Bingbing Li, Ryan Johnson, Jason Chong, Wu Zun gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?