3 Nesil izle İndirmeden Online Full Seyret
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (109)
1,737 Görüntülenme

3 Nesil izle İndirmeden Online Full Seyret Filmini izle

3 Nesil sansürsüz izle, 3 Nesil full izle, 3 Nesil filmi izleyenleri oldukça fazla etkilemeyi başaran, son zamanların en iyi yapımlarından biri olarak görülen bir dram filmidir. Filmin ele aldığı konu oldukça farklı ve ilginçtir. Kız olarak dünyaya gelmiş olan Ray, çocukluk dönemlerinden beri erkeksi özellikleri daha ön plana çıkmaktadır. Bu durumdan dolayı da gençlik dönemlerine ulaştığında cinsiyet değiştirme kararı almıştır. Yıllardır erkek gibi davranmakta olan Ray, hormon tedavisi olabilmek için kendini hazır hale getirmiştir. Ancak henüz reşit olmadığından dolayı ailesinin yasal izni gerekmektedir. Ray'in bekar olan annesi Maggie, Ray'in gerçek babasından izin alabilmek adına babasını aramaya başlamıştır. Ray'in büyükannesi de cinsel tercihleri farklı olan, yani lezbiyen bir kadındır. Dolly, eskiden kız olan fakat yeni hali erkek olan torununu kabul etmekte oldukça fazla zorlanmaktadır. Bu farklı tercihlere sahip olan aile, birbirlerini anlamak ve güçlü bir aile olabilmek adına kendi kimliği ile yüzleşecek ve değişimleri kabul etmeye çalışacaktır.


3 Nesil sansürsüz izle, 3 Nesil full izle, 3 Nesil filmi izleyenleri oldukça fazla etkilemeyi başaran, son zamanların en iyi yapımlarından biri olarak görülen bir dram filmidir. Filmin ele aldığı konu oldukça farklı ve ilginçtir. Kız olarak dünyaya gelmiş olan Ray, çocukluk dönemlerinden beri erkeksi özellikleri daha ön plana çıkmaktadır. Bu durumdan dolayı da gençlik dönemlerine ulaştığında cinsiyet değiştirme kararı almıştır. Yıllardır erkek gibi davranmakta olan Ray, hormon tedavisi olabilmek için kendini hazır hale getirmiştir. Ancak henüz reşit olmadığından dolayı ailesinin yasal izni gerekmektedir. Ray’in bekar olan annesi Maggie, Ray’in gerçek babasından izin alabilmek adına babasını aramaya başlamıştır. Ray’in büyükannesi de cinsel tercihleri farklı olan, yani lezbiyen bir kadındır. Dolly, eskiden kız olan fakat yeni hali erkek olan torununu kabul etmekte oldukça fazla zorlanmaktadır. Bu farklı tercihlere sahip olan aile, birbirlerini anlamak ve güçlü bir aile olabilmek adına kendi kimliği ile yüzleşecek ve değişimleri kabul etmeye çalışacaktır.
Film izleyenlerini düşündürücü etkiye sahiptir. Aynı zamanda da merak edilmesine neden olan oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. başrolünde Halka, King Kong, 21 Gram, Halka 2, Duvak gibi filmlerde almış olduğu rollerde büyük etki yaratan Avustralyalı güzel oyuncu Naomi Watts yer alırken, Elle Fanning, Susan Sarandon, Linda Emond, Tate Donovan gibi ünlü oyunculara oyuncu kadrosunda yer verilmektedir. Filmin yönetmenliğini ise Gaby Dellal yapmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?