1945 izle Türkçe Altyazılı online Seyret
6.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.4 /10 (39)
7.4 IMDB Puanı 2,243 Görüntülenme

1945 izle Türkçe Altyazılı online Seyret Filmini izle

Luis 12 yaşında ve çok yalnız bir çocuktur. Hiç arkadaşı olmayan Luis sürekli yalnızdır. Luis’in babası Arnold Sunday bir Ufo bilimcisidir. Ve Luis’e hiç ama hiç vakit ayırmamaktadır. Arnold Sunday takıntılı bir şekilde uzayda hayat olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır. Tüm gecelerini teleskopuyla geçiren Arnold Sunday gündüzleri ise uyuyordur. Luis’in okulda da hiç arkadaşı yoktur.
Fragman 2 3 4 5 6


1945 izle

Luis 12 yaşında ve çok yalnız bir çocuktur. Hiç arkadaşı olmayan Luis sürekli yalnızdır. Luis’in babası Arnold Sunday bir Ufo bilimcisidir. Ve Luis’e hiç ama hiç vakit ayırmamaktadır. Arnold Sunday takıntılı bir şekilde uzayda hayat olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır. Tüm gecelerini teleskopuyla geçiren Arnold Sunday gündüzleri ise uyuyordur. Luis’in okulda da hiç arkadaşı yoktur. Ve bu durum okul müdürünün dikkatini çekmiştir. Müdür, Luis’in ihmal edildiğini ve yatılı okula gönderilmesi gerektiğini düşünüyordur. Fakat ilerleyen günlerde Luis bir sürpriz yaşar. 3 şapsal uzaylı birden Luis’in kapısına düşmüştür. Normalde dünyadaki NubbiDubbi diye bir alışveriş kanalını arayan uzaylılar birden Luis’in kapısına düşmüşlerdir.

1945 izle

. Luis, bu durum karşısında heyecana kapılır ve onlarla hemen arkadaş olmak ister. Fakat bu durumu babasından saklaması gerekiyordur. Çünkü babası uzaylıların çok ama çok tehlikeli varlıklar olduğunu düşünüyordur. Hatta uzaylıların görüldüklerin ilk yerde hemen bir şok cihazı ile dondurulmaları gerektiğini savunuyordur. Bir süre sonra yatılı okulun müdürü olan Bayan Diekendaker çıkagelir ve Luis’i yatılı okula götürmek ister. Fakat Luis ve 3 uzaylı arkadaşı, uzaydaki ana gemi ile iletişime geçip evlerine dönebilmek için plan yapıyordur. Yaşadığı gezegenden ayrılıp farklı gezegenler görmek Luis’i çok ama çok heyecanlandırmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?