займы на карту онлайн срочно
Şevkat Yerimdar 2 Geliyor !
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
144 Görüntülenme

Şevkat Yerimdar 2 Geliyor ! Filmini izle

Şevkat  Yerimdar 2 Geliyor!

Komedi türünde 23 Ekim 2013 yılında Türkiye’de gösterime giren Şevkat Yerimdar’ın devam filmi olan Şevkat Yerimdar 2, Ocak ayında vizyona çıkıyor.

Birinci filmde yapımcılığını Ersen Mercan, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı filmde baş rolleri ise Özgürcan Çevik, Başak Parlar, Cezmi Baskın, Tarık Papuççuoğlu ve Serkan Kuru paylaşmıştı.

Şevkat Yerimdar, Balat’da tarihi bir çarşıda yumurta dükkanı işleten sıradan bir insandır. Şevkat çevresi tarafından çok sevilen ve iyi kalpli olmasıyla bilinen bir adamdır. Fakat öfkesini kontrol etmekte bazı sıkıntılar yaşamaktadır. Olaylar bir gün Şevkat’in yumurta dükkanına bir arabanın girmesiyle başlar. ve bu dakikadan sonra gelişen olaylarla Şevkat Yerimdar’ın hayatı ters yüz olacaktır.

Şevket Yerimdar

 

Şevkat Yerimdar 2

Bu filmde Şevkat’in evlenmeye karar vermesi üzerine gelişen olaylara tanıklık edecek ve bol bol kahkaha atacağız.

Bu filmde Şevkat düğün yapabilmek için dedesinden kendisine kalan evi satmak ister. Bunun için Ankara’ya gelir. Hemen evi satıp geri dönme planları yapan Şevkat’ın arabasının önüne atlayan Sarper bütün planları bozacaktır. Şevkat, arabasının önüne atlayan Sarper’in bir kız yüzünden dayak yediğini öğrenir ve bunun hesabını sormak için kolları sıvar. Bunun için kahve basan Şevkat kendini olayların içinde bulacaktır.

Baş rollerini  Özgürcan Çevik, Başak Parlar ve Cezmi Baskın‘ın üstlendiği Şevkat Yerimdar 2, 22 Ocak 2016 tarihinde vizyonlarda olacak.

Şevkat Yerimdar 2

 

Diziler hakkında bilgi almak, vizyona çıkacak olan filmlerin fragmanlarını izlemek istiyorsanız tıklayın.

 

Özgürcan Çevik Kimdir?

24 Ekim 1983 doğumlu olan Özgürcan Çevik, Ankara’da doğmuştur. Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan Özgürcan Çevik daha sonra dizi teklifleri almaya başladı ve oyunculuğa adımını 2010 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Türkan dizisi ile atmış oldu.

Başak Parlar Kimdir?

3 Kasım 1988 doğumlu olan Başak Parlar, Tekirdağ’da doğmuştur. İlk oyunculuk deneyimini Sırlar Dünyası adlı dizi ile yaşamıştır. Daha sonra 2008 yılında kariyerini büyük ölçüde etkileyen Serçe dizisinde Mine karakteri ile seyirci karşısına geçmiştir. Zalim, Doktorlar, Sırat ve Fatih Harbiye gibi birçok dizide rol alan Başak Parlar oyunculuk kariyerini devam ettirmektedir.

Cezmi Baskın Kimdir?

11 Mart 1946 doğumlu olan Cezmi Baskın, İstanbul’da doğmuştur. Türk televizyon dünyasında önemli bir oyuncu ve yönetmendir. Bu zamana kadar pek çok tiyatro oyunu, sinema filmi ve televizyon dizilerinde rol alan Cezmi baskın halen oyunculuk kariyerini devam ettirmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    займ на карту